محل تبلیغات شما
المپیک حدود 15 روز طول کشید ولی ما به اندازه 150 سال پیر شدیم!!!  :|
بعد از فاز ناامید کننده اول، با هزار امید و آرزو به استقبال روزهای پر امیدمون در المپیک رفتیم،پرتاب دیسک،وزنه‌برداری، کشتی و تکواندو.
روز اول خیلی ناامید کننده شروع شد،شروع کار تیم دو و میدانی با احسان حدادی که از امیدهای کسب مدالمون بود،خیلی بد کار کرد، بی انگیزه، بیخیال، نا آماده و. از اون طرف هم خانم لیلا رجبی که سر توهین کارشناس شبکه ورزش کلی سر و صدا بابتش به پا شد، باعث شد کسی به عملکردش دقت نکنه،این خانم رکورد های بالای متر داره ولی در المپیک که ورزشکارها با نهایت انگیزه و آمادگی ظاهر میشن، ایشون فقط 16 متر وزنه رو پرتاب کردن. دوی ماراتن هم ورزشکارمون چهار دست و پا از خط پایان گذشت و 129 ام شد،ببینید چقــــدر آماده ایم ماا، چقدر خوبیم ما!!! البته در كل خیلی انتظاری از دو و میدانی نداریم ولی نه دیگه تا این حد ضعیف.
وزنه‌برداری شاید مرهم کوچکی بود بر زخم های ما،کیانوش رستمی، جای هیییچ حرف و حدیثی نداشت. حسابی چسبید، با غیرت و قدرت و اراده، به جرات میگم تنها مدال این دوره بود که من صد در صد بهش افتخار کردم.
افتخار بعدی رو همشهریمون با مدال خوشرنگش بهمون هدیه کرد اماا، دو بار وقت داشت که رکورد های المپیک رو جابجا کنه و توانشم داشت، افتخار بسیار بزرگیه رکورد المپیک، ولی به شدت بی انگیزه ظاهر شد،کاااش افتخار و لذتمون رو کامل میکرد.قوی ترین مرد جهان تا قبل از شروع مسابقات سنگین وزن وزنه‌برداری با غیرت و تلاش خودشو رسونده بود به المپیک ولی کار خیلی سختی پیش رو داشت
قطعا نمیتونست طلا بگیره، هرچند غیرت کرد و اجازه نداد رکورد یکضرب از دستمون بره،ولی خب توی دو ضرب متاسفانه داوران سخت گیری کردن و مدال نقره از چنگش پرید، شب تلخی بود، خیلی تلخ بود، امیدوارم در المپیک بعدی جبران کنه و می كنه.
کشتی فرنگی هم جزو امیدهامون بود ولی فاجعه بود، من به بنا و کشتی گیرامون به شدت اعتقاد و علاقه دارم،ولی.
تمام ضعف هاشون یه طرف (که میشه یجوری توجیه کرد) و اون کم اوردنشون هم یه طرف که هیچ مدلی قابل هضم نیست برام، چطور یک ورزشکار در سطح المپیک،یک قهرمان جهان و المپیک تا این حد از نظر بدنی کم میاره؟ امیدوارم بنای كشتی فرنگی با قدرت و انگیزه به كارش ادامه بده و المپیك بعدی برامون شش تا مدال خوشرنگ بیاره.
كشتی آزاد هم چنگی به دل نزد !! حسن رحیمی با هزار امید و توانایی اومد و همه حریفا رو پیچوند بهم ولی جلوی یه ورزشكار گم نام ژاپنی كم آورد،وقتی میبنن یه كشتی گیر گمنام حریفان قدر رو شكست میده (كاری كه حریف ژاپنی كرد و در مبارزات قبلیش تمام مدعیان رو شكست داد) و بالا میاد باید سریع آنالیز بشه و خیلی جدی باهاش مبارزه كنه به قول آقای عامل تو المپیك مدال خیرات نمیكنن كه همینطوری ریخته باشن رو میز،ورزشكار بیاد برداره و بره! یل جویبار هم شانسش گفت ( و خداروشكر) حریفش تو فینال مصدوم بود وگرنه ممكن بود اتفاقات تلخی رخ بده(تو مایه های ضربه فنی و اینا) . میتونستیم یه طلای دیگه هم داشته باشیم ولی كمیل قاسمی از پیش باخته به مصاف حریفش رفت،كاش اینقدر قانع نبودیم ما. سه كشتی گیر دیگمون هم كه اصلا در حد و اندازه های ایران نبودن،اصـــــلا.
و گل سرسبد فاز دوم هم تكواندو بود ،خیلی شیك و مجلسی همه درب و داغون شدن و به آغوش وطن برگشتند. كیمیا علیزاده هم چون ناشناخته بود تونست به مدال برسه.هیچ تاكتیك و تكنیكی نداشتن برای مبارزات؛فقط سعی میكردن ضربات روی كلاه و صورت رو بزنن كه اونم خیلی به ندرت موفقیت آمیز بود و البته كافی نیست؛ضربات سر نمیتونه تنها تكنیك یه تكواندوكار باشه كه برای ما متاسفانه بود.!!!
در مورد والیبال هم اصلا نظری ندارم. -_-
خلاصه پیــــــــر شدیم برای هیـــــــچ. !!!

پ.ن * : اگر من فقط نقاط ضعف رو گفتم نه اینكه نقاط قوت رو ندیدم یا قصد بی انصافی داشته باشم،نه. بحث اینه كه علت نقاط ضعف ورزشكارامون بیش از هر چیزی سهل انگاری بوده و نا آمادگی،و این توانایی در وجودشون بوده كه خیـــــــــلی موفق تر عمل كنن، اینه كه اینقدر ناراحت كنندس.این وسط شخصی مقصر نیست،همه ی جامعه ورزش مقصرن از بالاترین مسئولان ورزش تا پایین ترینشون و امیدوارم به خودشون بیان.

پ.ن ** : تبریك به اولین مدال آور بانوی المپیكی كشورمون؛بهش افتخار میكنم و امیدوارم با اقتدار همچنان تداوم داشته باشه.

پ.ن *** : خسته نباشن همه ورزشكارامون ،قطعا هیچكدوم برای شكست وارد میدان المپیك نشدن،همه با غیرت و تعصب بودن و هستن و انشالله در آینده با حل مشكلاتشون و درس گرفتن از این شكست ها و آمادگی بیشتر باعث سربلندی ایران بشن.

پ.ن ماقبل آخر : راحت ترین كار دنیا حرف زدن و قضاوت كردنه ؛همه میدونیم كه رقابت در صحنه المپیك
چقدر سخته،اینا صرفا نظرات شخصی من و دلنوشته های من بود،اصراری ندارم دیگران هم با من هم عقیده باشن.

پ.ن آخر : پیـــــــــر شدیم؛پیر !

پیرم و گاهی دلم یاد جوانی می کند . . .

دیوانـه ها از حال هــم امّا خبر دارند...

امشب دلم می خواد...

هم ,رو ,كه ,ولی ,المپیک ,مدال ,پ ن ,با غیرت ,غیرت و ,در المپیک ,به شدت

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

teicatstisript سهروفیروزان شهرکهن stocbardisan credlestelib eshghe man فروشگاه رسمی ساعت الیزابت.فقط 17000تومان Paul's memory Troy's life predhaberco couducsico